MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14597227
nr 1459 7227
Skåp
1700-/1800-tal, ek. Bredd: 155. Djup: 53 cm. Höjd: 220 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:57:20
3/4 19:12:48